KPCS Byrokrat Cup beach

Teplo, slunce, písek a Cuba Libre dominovaly volejbalovému klání KPCS Byrokrat Cup

V sobotu 9.8. se všichni příznivci amatérského volejbalu setkali v rámci turnaje Byrokrat Cup, který se konal na sluncem rozpálených písčitých kurtech sportovního areálu Beachklub Pankrác.

Letošního sponzorování úspěšného seriálu sportovně společenských akcí se chopila expertní IT firma KPCS CZ, s.r.o., zaměřující se na vysoce kvalifikované konzultace a implementace Microsoft enterprise architektury.

Pod pravou letní oblohou bojovalo během dne celkem 29 týmů v kategoriích muži – ženy – mix a smíšené trojice. Do turnaje se přihlásily sportu chtivé týmy společností Metrostav, Česká pošta, Oracle, Adidas Coty, ComAp, Philips a další. Zápasy byly vyrovnané a nabízely velice zajímavou podívanou. Ze všech finálových soubojů bylo nejatraktivnější finále mixů, kde se střetly týmy Beachwell a Česká Pošta. Bitva se rozhodla až ve třetím setu a diváci své nadšení dávali náležitě najevo. Vítězné diplomy a pomyslnou zlatou medaili získaly týmy Metrostav (ženské dvojice), Beachwell (mix), HaToPe (smíšené trojice). Prvenství v mužské kategorii ke všeobecné radosti ukořistili volejbaloví nadšenci sponzorské firmy; Jan Kořán, generální ředitel a Riziero Boccia, obchodní manažer. Na vítěze čekaly hodnotné ceny, na týmy umístěné „pod bednou“ dárkové poukazy do fitness a sauny. Firma KPCS věnovala do turnaje poukazy na konzultace s expertem na Microsoft architekturu v hodnotě 16 000 Kč a všem účastníkům praktické volejbalové dresy.

V mezičasech se mohli hráči, jejich doprovod a věrní fanoušci občerstvit v přilehlém cateringovém zázemí, jehož součástí byl i KPCS bar. „Kdo nepije s námi, pije proti nám“ a proto jsme každé vyprahlé hrdlo rádi pohostili dobře vychlazeným pivem či legendárním koktejlem Cuba Libre.

Děkujeme všem účastníků za kvalitní sportovní zážitky, přínosná setkání, nenucenou zábavu a těšíme se na další písečné setkání v roce 2015 .