Freesport s.r.o.

Freesport, s.r.o. se na poli pořádání sportovních akcí a turnajů pohybuje již od roku 2001. Pořádáme oblíbený seriál sportovních turnajů pro firemní týmy Byrokrat Cup, který může sloužit jako teambuilding a zároveň na něm získáte cenné kontakty, jenž následně můžete využít pro Váš byznys. Rozdejte si to s konkurencí ve volejbalu, florbalu, golfu, fotbalu, bowlingu, badmintonu a dalších sportech.

Mezi naše aktivity patří organizace Amaterské volejbalové ligy AVL. Jedinečná soutěž smíšených družstev neregistrovaných volejbalistů a volejbalistek v 10 regionech po celé ČR. V současné době s více než 7000 účastníky.

Jsme také organizátoři mistrovství ČR v beachvolejbale v Beachklubu Pankrác.

To že sportu rozumíme podtrhuje mimo jiné fakt, že majitel Saša Mráz je také komentátorem volejbalových utkání na televizní stanici Eurosport.

Zajistíme vše od A do Z

Podle individuálních přání zákazníka zajístíme komplexně veškeré náležitosti spojené s celou sportovní akcí. Jako například případná předchozí propagace, distribuce, výroba propozic a fotodukumentace celé firemní sportovní/teambuildingové akce.

Dále samozřejmě vytvoření herního a hracího systému, jeho plynulost a vzájemná provázanost, zajištění cen a upomínkových předmětů (diplomů, triček, čepic atd.) pro vítěze i jednotlivé účastníky turnaje. Zajištění občerstvení a následného vyhlášení výsledků spojené s kulturním programem a formálním či neformálním ukončením celé teambuldinguové akce či turnaje.

Jazyk pro nás není problém

Běžně pořádáme turnaje pro cizojazyčné účastníky z nadnárodních firem. Angličtina proto pro nás není problém, dorozumět se dokážeme i v jiných jazycích.

Napsat komentář