Uspěšně jsme již dokázali uspořádat velké množství firemních večírků spojených se sportovními aktivitami a večerním kultrním programem. Jsme schopni uspořádat vícedenní sportovně založenou teambuildingovou akci, vánoční večírek apod. Podle individuálních přání zákazníka zajístíme komplexně veškeré náležitosti spojené s celou teambuildingovou akcí.

Mopyáda pro Modrou pyramidu

Víkendová sportovní akce v Českém ráji. Celkem se jednalo o 7 disciplín + jedna bonusová (sprint na cyklistickém trenažéru). Celou akci doprovázelo parádní počasí a sportovní nadšení všech zúčastněných. Na závěr samozřejmě nemohla chybět grilovačka a párty na oslavu sportovních výkonů.

[ngg_images gallery_ids=“53″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“]

GE Money Bank v Sazka Aréně

Vánoční teambuildingová akce vrcholového managementu firmy GE Real Estate – Central Europe a hostů z evropského vedení firmy. Jednalo se o párty se sportovním vyžitím v podobě miniturnaje v ledním hokeji na ledě Sazka Areny, která vyvrcholila cateringem a volnou zábavou v prostorách restaurace v Sazka Aréně. Hrálo se v komletní výstroji ledního hokeje. Celé akce se zúčastnilo 50 účastníků.

[ngg_images gallery_ids=“35″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“]

Čtyřboj České pošty

V sobotu 22.5.2014 jsme pořádali ve Zruči u Plzně sportovní čtyřboj pro Českou poštu a její klienty. Jednalo se o celodenní souboj družstev složených ze zástupců České pošty a jejich klientů. Týmy se utkali celkem ve čtyřech disciplínách a to v plážovém volejbalu, přetahování lanem, šipkách a stolním fotbálku. Celou akci zpestřila účast olympionika a několika násobného mistra republiky v plážovém a šestkovém volejbalu Michala Palinka. Palda sehrál tři zkrácená exhibiční utkání 1 proti 6 hráčům, ve kterých vždy dokázal zvítězit. Celou akci provázelo krásné počasí s letními teplotami, dobré pití a jídlo z místního hotelu.

[ngg_images gallery_ids=“45″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“]

Henkel day

Jednalo se o jednodenní teambuildingovou akci v areálu Freestyle park Modřany. Akci jsme pomáhali organizovat a chopili jsme se moderování celého dne.

[ngg_images gallery_ids=“41″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“]

Teambuilding na pláži – volejbal, fotbal, petanque a další

Mezi naše tradiční aktivity patří organizování celodenních akcí na pláři. Večírky jsou spojeny s turnajem v beach volejbalu případně s jinými aktivitami na písku jako například petanque, plážový fotbal apod. Akce pořádáme po celý rok, v zimním období například jako vánoční večírky (dopřejte si trochu exotiky v zimním období). V teplejších obdobích, kdy počasí více přeje plážovým sportům je to pak ideální možnost pro utužení kolektivu Vaší firmy. Zajištěn je samozřejmě bar a DJ spolu s dalším doprovodným programem podle přání klienta. Máme jedinečnou možnost využití Beach volejbalového areálu Pankrác, který je situován v dobře dostupné oblasti v Praze na Pankráci.

Párty na pláži pro společnost CSC

[ngg_images gallery_ids=“39″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“]

Vánoční večírek Kooperativy

[ngg_images gallery_ids=“40″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“]

Napsat komentář