Jsme agentura specializující se především na organizaci sportovních akcí pro firmy, případně vnitro firemních nebo mezi firemních turnajů. Dokážeme pro Vás zajistit komplexně celý turnaj a díky našim dlouholetým zkušenostem hladký průběh celé sportovní akce. Podle přání zákazníka jsme schopni uspořádat sportovní akci v mnoha odvětvích sportu. Podle individuálních přání zákazníka zajistíme komplexně veškeré náležitosti spojené s celou sportovní akcí, jako například případná předchozí propagace, distribuce, výroba propozic a fotodokumentace celé firemní sportovní akce. Dále samozřejmě vytvoření herního a hracího systému, jeho plynulost a vzájemná provázanost, zajištění cen a upomínkových předmětů (diplomů, triček, čepic atd.) pro vítěze i jednotlivé účastníky turnaje. Zajištění občerstvení a následného vyhlášení výsledků. Vše je jen na Vás jaké sportovní zážitky budete chtít dopřát svým zaměstnancům.

Den otevřených dveří v Modré Pyramidě aneb Mikuláš v Modré

První ročník dnu otevřených dveří pro děti v Modré pyramidě spojený s Mikulášem. Děti si mohli projít celou budovou, kde na každém patře čekala nějaká aktivita. Začínalo se v přízemí, kde děti s rodiči vyšli po schodech až do nejvyššího sedmého patra. Tam byl připraven foto koutek (vyfoť se jako stavitel), malování na obličej a možnost vyfotit se jako ředitel/ka. V nižších patrech byla pro děti připravena například kreativní dílna v angličtině, finanční akademie, úřadovna atd. Celé odpoledne v jídelně probíhal Youtube workshop. Celý program byl zakončen ukázkou a výukou Street dance. Nakonec samozřejmě přišel i Mikuláš s andělem a čertem.
[ngg_images gallery_ids=“54″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

SCHODYÁDA Modré pyramidy

Měli jsme tu čest pořádat 1.ročník SCHODYÁDY Modré pyramidy, která se konala v centru Prahy v sídle Modré pyramidy. Závod to byl štafetový, kdy každý člen osmičlenného družstva se musel poprat celkem se 144 schody. Akce měla charitativní rozměr a tak za každý uběhnutý schod byla věnována 1 Kč organizaci černí koně (http://www.cernikone.cz/). Celý průběh závodu byl streamován pomocí čtyř kamer rozmístěných na schodišti. Následně promítán na zeď, takže diváci mohli vidět detailně průběh závodu. Zároveň byly promítány i průběžné výsledky jednotlivých běžců/týmů. Účastníci a diváci si mohli vyzkoušet handbike trenažér a byl také představen prototyp dětského handbiku. Akci doprovázel charitativní prodej dortů a dalších dobrot. Takže se i mlsalo pro dobrou věc.
[ngg_images gallery_ids=“52″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Beach volejbalový turnaj pro rezidenční projekt Nové Chabry

Dostali jsem na starost kompletní organizaci turnaje v plážovém volejbalu pro obyvatele pražské části Dolní Chabry u příležitosti otevření nových bytových domů „Nové Chabry“. Akci přálo počasí, a i přesto že jsem dostali zadání na organizaci na poslední chvíli, lidé si cestu na hřiště našli. Nový majitelé bytů si tak mohli užít spolu se svými sousedy krásné sportovní odpoledne.
[ngg_images gallery_ids=“51″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Běh pro 3rd Congress of European ORL-HNS Prague

Pořádali jsme již po několikáté běh pro kongres (3rd Congress of European ORL-HNS Prague). Běželo se bohužel za nepříliš vlídného počasí, proto patří velké uznání běžcům, že i přes déšť běželi a podali krásné sportovní výkony. Trať byla dlouhá 4 kilometry a běželo se v krásném prostředí pražského Vyšehradu.
[ngg_images gallery_ids=“49″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Beach volejbalový turnaj SAB servis

Byli jsme poctěni pořádat první ročník turnaje v plážovém volejbalu pro společnost SAB service. I přes menší nepřízeň počasí se celkem sešlo na 17 týmů a tím se nám povedlo nastartovat další krásnou sportovní tradici. I když počasí nám vyloženě nepřálo, účastníci projevili sportovního ducha a celý turnaj se nesl v příjemné atmosféře. Celá akce byla zpestřena exhibicí profesionálních hráčů beach volejbalu (Petr Beneš, David Kufa a další) s nimiž si měli účastníci turnaje možnost zahrát. Na akci samozřejmě nechyběl ani bohatý catering.
[ngg_images gallery_ids=“48″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

KPCS Byrokrat Cup beach

Teplo, slunce, písek a Cuba Libre dominovaly volejbalovému klání KPCS Byrokrat Cup

V sobotu 9.8. se všichni příznivci amatérského volejbalu setkali v rámci turnaje Byrokrat Cup, který se konal na sluncem rozpálených písčitých kurtech sportovního areálu Beachklub Pankrác.

Letošního sponzorování úspěšného seriálu sportovně společenských akcí se chopila expertní IT firma KPCS CZ, s.r.o., zaměřující se na vysoce kvalifikované konzultace a implementace Microsoft enterprise architektury.

Pod pravou letní oblohou bojovalo během dne celkem 29 týmů v kategoriích muži – ženy – mix a smíšené trojice. Do turnaje se přihlásily sportu chtivé týmy společností Metrostav, Česká pošta, Oracle, Adidas Coty, ComAp, Philips a další. Zápasy byly vyrovnané a nabízely velice zajímavou podívanou. Ze všech finálových soubojů bylo nejatraktivnější finále mixů, kde se střetly týmy Beachwell a Česká Pošta. Bitva se rozhodla až ve třetím setu a diváci své nadšení dávali náležitě najevo. Vítězné diplomy a pomyslnou zlatou medaili získaly týmy Metrostav (ženské dvojice), Beachwell (mix), HaToPe (smíšené trojice). Prvenství v mužské kategorii ke všeobecné radosti ukořistili volejbaloví nadšenci sponzorské firmy; Jan Kořán, generální ředitel a Riziero Boccia, obchodní manažer. Na vítěze čekaly hodnotné ceny, na týmy umístěné „pod bednou“ dárkové poukazy do fitness a sauny. Firma KPCS věnovala do turnaje poukazy na konzultace s expertem na Microsoft architekturu v hodnotě 16 000 Kč a všem účastníkům praktické volejbalové dresy.

V mezičasech se mohli hráči, jejich doprovod a věrní fanoušci občerstvit v přilehlém cateringovém zázemí, jehož součástí byl i KPCS bar. „Kdo nepije s námi, pije proti nám“ a proto jsme každé vyprahlé hrdlo rádi pohostili dobře vychlazeným pivem či legendárním koktejlem Cuba Libre.

Děkujeme všem účastníků za kvalitní sportovní zážitky, přínosná setkání, nenucenou zábavu a těšíme se na další písečné setkání v roce 2015 .

[ngg_images gallery_ids=“47″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Securitas Beach Cup

Znovu jsme měli tu čest pořádat již tradiční turnaj v plážovém volejbalu pro společnost Securitas. Letos se na písku pražského Pankráce utkalo o prvenství v Securitas beach cup 2014 celkem 9 týmů. Počasí i nálada nám přála, tudíž byli k vidění krásné a vyrovnané utkání. O to aby účastníci při sportovních výkonech nehladověli se postarala naše partnerská restaurace Pizzeria Kmotra, která pro návštěvníka nachystala nefalšovaný Italský oběd.
[ngg_images gallery_ids=“46″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Fotbalový turnaj pro společnost CSC

Jednodenní turnaj v malé kopané pro firemní týmy evropských poboček firmy CSC Computer Sciences s.r.o. Místem konání byl sportovní a rekreační areál Pražačka, Praha – Žižkov. Turnaje se zúčastnilo 13 týmů a proběhl pod dohledem profesionálních rozhodčích. O pohodlí hráčů se staral celodenního catering. V rámci turnaje jsme zajistili výrobu a potisku turnajových triček.

[ngg_images gallery_ids=“36″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Eurovolley 2013 – volejbalový turnaj evropských centrálních bank

Víkendová volejbalová akce pořádána pro centrální banky z celé Evropy. Turnaj se konal v pátek a sobotu, kdy páteční den byl věnován turnaji mužských a ženských týmů. V sobotu se mezi sebou utkali smíšené týmy. Turnaje se zúčastnilo celkem 13 týmů ze všech koutů Evropy, například celky centrální banky: Portugalska, České republiky, Polska, Rakouska, Itálie, Nizozemska, Řecka, Slovenska, Norska, Belgie, Evropská centrální banka a další. Místem konání byla hala ČVUT Pod Juliskou 4, Praha 6

[ngg_images gallery_ids=“42″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

European Company Sport Games 2013 – volleyball in the Chodov hall

Spoluorganizovali jsme Evropské firemní sportovní hry (www.ecsg2013.eu). Ve druhé půlce června se na ně sjely týmy například z Německa, Francie, Řecka nebo Holandska a Litvy. V Praze díky nim bylo na 7 000 lidí, kteří se tu utkali v 28 sportech! My jsme měli za úkol organizaci volejbalového turnaje, kde se střetly ženské, mužské i smíšené týmy, a to i veteráni nad 40 let.

[ngg_images gallery_ids=“44″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Turnaje v plážovém volejbalu

Mezi naše tradiční aktivity patří organizování celodenních turnajů v plážovém volejbalu pro firmy. Turnaje je možné pořádat, díky hale v zimním období, po celý rok. Máme jedinečnou možnost využití Beach volejbalového areálu Pankrác, který je situován v dobře dostupné oblasti v Praze na Pankráci.

Beach volejbalový turnaj SAB servis – 2. ročník

[ngg_images gallery_ids=“50″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Turnaj pro společnost GECO, a.s.

[ngg_images gallery_ids=“37″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Den pro Securitas

[ngg_images gallery_ids=“43″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ flash_enabled=“1″]

Napsat komentář